-15%

Полиця настінна кутова P1, для ванної, металева, чорна, на липучках, 26×26×5.5 см
600 ₴
507,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1010815-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця настінна кутова P1
Настінна кутова полиця для ванної кімнати чорного кольору. Встановлюється на липучки без свердління, підходить для зберігання шампунів, косметики та інших речей.
Характеристики:
- Модель: P1
- Тип: настінна кутова полиця для ванної
- Матеріал: сталь
- Колір: чорний
- Розмір: 26×26×5.5 см
- Розмір липучки: 13×6 см
- Вага: 0.2 кг
Комплектація:
- Полиця
- Липучки для кріплення (2 шт.)
- Пакування поліетилен
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця |
| Тип встановлення | Самоклеючий, Навісна (настінна) |
| Форма полиці | кутова |
| Форма етажерки | кутова |
| Колір покриття | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Полиці | сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507,75 ₴









