
Ігрова комп'ютерна USB миша провідна з RGB підсвічуванням чорна, геймерські мишки PGS 302
536 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52652
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ігрова комп'ютерна миша з підсвіткою RGB і чутливістю до 7200 DPI гарантує високу точність і блискавичну реакцію, що робить її ідеальною вибором для професійних геймерів. Дев'ять програмованих кнопок дають змогу настроїти керування під індивідуальний стиль гри, а яскрава RGB-підсвітка додасть стиль та індивідуальність.
Міцне обплетення кабелю забезпечує довгий термін експлуатації миші. Прецизійний сенсор забезпечує плавне та точне відстеження, а регулювання DPI дає змогу миттєво адаптувати чутливість до будь-яких ігрових завдань, гарантуючи бездоганну продуктивність.
Переваги:
- Різнобарвна підсвітка
- Висока чутливість
- Дев'ять програмованих кнопок
- Плетений кабель для довговічності
- Точний сенсор
- Геймерський дизайн
- Зручне настроювання dpi
- Надійне кабельне з'єднання
Характеристики:
- Тип товару: ігрова миша/мишка для ПК
- Кількість рівнів dpi: 4
- Роздільна здатність: 1200/2400/4800/7200
- Колір корпусу: чорний із зеленим
- Колір підсвітки: RGB
- Тип миші: оптична світлодіодна
- Конструкція миші: ігрова
- Дизайн миші: для обох рук
- Призначення: універсальне
- Під'єднання: ведений
- Інтерфейс під'єднання: USB
- Кількість клавіш миші: 9
- Розмір: 137.5х85.5х45.5 мм
- Вага: 110 г
Комплектація
- Миша комп'ютерна Pgs 302
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 536 ₴







