
Стріппер для зачищення проводів, кліщі для зняття ізоляції Network tool
265 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010752-Other
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кліщі для зняття ізоляції, характеристики:
- Інструмент для зачищення та різання дротів;
- Для зачищення дротів: 0,5мм - 6 мм;
- Матеріал: пластик, метал;
- Розмір: 17х8х2 см;
- Вага: 250 г;
- Колір: червоно-жовтогарячий;
- Блістерне паковання.
Інструменти для зняття ізоляції з дротів
Стрипер для зняття ізоляції Червоний з жовтогарячим Network Tool — універсальний інструмент, призначений для легкого та точного видалення ізоляції з дротів і кабелів.
Цей стрипер підходить для зачищення дротів, оброблення оптоволокна та плоского кабелю. Обладнаний зручною ручкою й механізмом автоматичного зачищення, що робить роботу швидкою й безпечною. Ідеальний для домашнього та професійного використання.
Застосовний для зачищення кабелів різної товщини та форми, забезпечуючи точний результат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Максимальний перетин дроту | 6 кв. мм |
| Мінімальний перетин дроту | 0.5 кв. мм |
| Призначення | для зняття ізоляції з проводів |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴







