-23%
Постільна білизна з плюш-велюру BTS our Proof 215×150 см
3 445 ₴
2 645 ₴
- Готово до відправки
- Код: FD-13516
Постільна білизна з плюш-велюру BTS our Proof 215×150 смГотово до відправки
3 445 ₴2 645 ₴
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна білизна з плюш-велюру
Постільний комплект з плюш-велюру та 100% бавовни, і це бездоганна якість та краса домашнього текстилю. Придбання продукції цієї торгової марки подарує Вам відчуття неповторного затишку та комфорту. Вишуканий дизайн і м'якість такої тканини миттєво підкорять вас.
Характеристики:
- Тип: постільна білизна
- Матеріал верху підковдри та подушок: плюшевий велюр
- Матеріал низу підковдри та подушок: 100% бавовна
- Матеріал простирадла: 100% бавовна
- Спосіб нанесення малюнка: 3D друк
- Замок (зручно знімати та одягати)
- Колір: різні кольори
- Країна виробник: Україна
Розміри:
| Підковдра | 215×150 см |
| Простирадло | 220×150 см |
| Наволочка | 50х70 см (2 шт) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Наволочка | 2 (шт.) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Підковдра | 1 (шт.) |
| Простирадло | 1 (шт.) |
| Тип тканини | Бульбашок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Bts our Proof |
| Бавовна | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 645 ₴


