
Настінне кріплення для телевізора V-Star S65 для діагоналей 55"-85", кронштейн під тв на стіну
2 436 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010359-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кронштейн для тв характеристики:
- Матеріал: метал;
- Колір: чорний;
- Сумісність: телевізори діагоналлю від 55" до 85 дюймів;
- Кріплення: VESA (200x200 - 600x400 мм.);
- Для кріплення під VESA (200x200/200x300/300x200/400x200 та інших) передбачений інший варіант кріплення (див. інструкція пунк 4)
- Ширина: 60 см;
- Висота: 40 см;
- Максимальне навантаження: до 68,2 кг;
- Вага кронштейна: 7 кг.
Кріплення для телевізора комплектація:
- Кронштейн V-Star S65;
- Набір дюбелів;
- Ключ;
- Інструкція англійською мовою;
- Паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Країна виробник | Китай |
| Дистанційне управління | Ні |
| Максимальне навантаження | 68.2 кг |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Привід | Ручний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 436 ₴










