
Органайзер для столових приборів з бамбука, розсувний кухонний лоток 7 відділень
1 416 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1009716-Brown
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Органайзер для столових приборів з бамбука
Стильний і практичний розсувний лоток для кухні з 7 відділеннями. Ідеально підходить для ложок, виделок, ножів та інших кухонних аксесуарів.
Характеристики:
- Матеріал: бамбук
- Розмір: 46,5(32)×42×5 см
- Вага: 1,12 кг
- Тип: розсувний
- Колір: натуральний
Комплектація:
- Органайзер для столових приборів
- Поліетиленова упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 465 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя, Для столових приладів |
| Тип | Лоток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416 ₴








