
Електрокилим Тріо 150×60 см, інфрачервоний килимок з підігрівом для ніг, синій
4 388 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1007890-Blue-0
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрокилим Трио 150×60 см з підігрівом
Інфрачервоний килимок для ніг забезпечує комфортне тепло та економний обігрів приміщення. Ідеально підходить для дому, балкона, спальні чи офісу.
Характеристики:
- Розмір: 150×60 см
- Товщина: 0,5 см
- Вага: 1,2 кг
- Потужність: 100W / 200W
- Температура: 30–45°C
- Живлення: 220V/50Hz
- Довжина кабелю: 140 см
- Матеріал: ковролін
- Колір: синій
- Ресурс роботи: 60 000 годин
Комплектація:
- Електрокилим Трио
- Кабель живлення
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Матеріал поверхні килимка | ковролін |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Габаритні розміри в розгорнутому вигляді | |
| Вага | 1.2 кг |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас захисту | II |
| Максимальна температура нагріву | 45 град. |
| Площа нагрівального елемента | 0.9 кв.м |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Синій |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1500 мм |
| Довжина шнура | 140 див. |
| Матеріал верхнього шару | ковролін |
| Мощность | 200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Перемикач | 2 режимний |
| Ресурс роботи | 60 000 годин |
| Температура і потужність | режим 2 - 40-45 С, 200 Вт |
| Товщина | 0,5 см. см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 388 ₴



