
Плівковий обігрівач-картина Тріо Єгипет 150×60 см, інфрачервоний настінний
5 038 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1002726-Other-0
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Настінний плівковий обігрівач-картина Трио "Єгипет"
Інфрачервоний настінний обігрівач у вигляді картини — стильний та економний спосіб обігріву кімнати. Поєднує дизайн і функціональність.
Характеристики:
- Розміри: 150×60×5 см
- Потужність: 600W
- Площа обігріву: 10–12 м²
- Температура поверхні: ≤70°C
- Час нагріву: 1 хв
- Тип встановлення: настінний
- Матеріал: ПВХ плівка, рамка (бук, дуб, ялина)
- Вага: 2 кг
- Захист: клас II, IP20
- Ресурс роботи: 60 000 годин
Комплектація:
- Настінний обігрівач-картина Трио "Єгипет"
- Інструкція
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 18 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 1 хв |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Клас захисту | II |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Максимальна температура нагріву | 70 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время работы | 60000 час |
| Площа нагрівального елемента | 0.9 кв.м |
| Колір корпусу | Світле дерево |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 038 ₴




