-30%

Косметичка жіноча 14448 23х16х17 см рожева
650 ₴
454 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14448
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичка жіноча
Косметичка жіноча — це необхідний аксесуар, в якому вся косметика буде розкладена на свої місця. М'яка косметичка має видовжену прямокутну форму.
Характеристики:
- Тип: косметичка
- Кількість відділень: 2
- Матеріал: поліестер
- Застібка: блискавка
- Зручна ручка
- Розмір: 23х16х17 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 454 ₴





