ТОВАР ТИЖНЯ
-30%

Органайзер для кухонного приладдя пластиковий білий 22х40х40 см
905 ₴
635 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14825
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер для кухонних аксесуарів
Органайзер для кухонних аксесуарів - практичне рішення для зручного зберігання ложок, лопаток, ножів та інших інструментів. Компактний та функціональний дизайн допомагає підтримувати лад на кухні, забезпечуючи швидкий доступ до необхідних предметів. Підходить для будь-якого інтер'єру.
Характеристики:
- Тип: органайзер
- Призначення: для кухонних аксесуарів
- Матеріал: пластик
- Стильний дизайн
- Практичний у використанні
- Розміри: 22х40х40 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Основне призначення | Для соусників, Для кухонного приладдя |
| Розміщення | Вертикальне |
| Тип | Підставка |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴



