
Уцінка! Електроплита настільна одноконфоркова Domotec MS-5821 22х22см
405 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2008614-Gray
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Уцінений товар. Дефект вигнутий корпус! УВАГА!!! Цей товар (зі статусом "уцінений") повернення й обміну не підлягає й відправляється тільки за передоплатою.
Плита електрична одноконфоркова настільна "Domotec MS-5821", характеристики:
- Розмір (Д/Ш/В): 22х22х5.5 см;
- Розмір конфорки: 155 мм;
- Довжина шнура живлення з вилкою: 70 см;
- Кількість конфорок: 1;
- Працює від: мережі 220-240V 50/60Hz;
- Потужність: 1000W;
- Індикатор роботи: Вмик./Вимк.;
- Термостат і 5 режимів температури;
- Захист від перегрівання: є;
- Прогумовані ніжки (довжина 2,5 см);
- Колір: сірий;
- Матеріал: корпус метал, емальоване покриття робочої поверхні;
- Спіральний нагрівальний елемент;
- Вага товару з коробкою: 1,3 кг;
- Вага товару: 1,2 кг;
- Корпус не гріється, легко миється;
- Виробник: Domotec;
- Країна-виробник: Китай
Плита електрична, комплектація:
- Електропліта настільна;
- Прогумовані ніжки: 4 шт.;
- Інструкція вкладка;
- Картонна коробка.
Настільна електрична плита Domotec MS-5821
Плита електрична одноконфоркова Domotec MS-5821 - ідеальне рішення для швидкого приготування їжі. За її допомогою ви зможете легко приготувати різноманітні страви на вашій кухні. Плита компактна, легка у використанні та займає мінімум місця на столі або кухонній стільниці. Її розміри 22х22 см забезпечують достатній простір для каструль та сковорідок різного діаметру.
Плита оснащена зручним регулятором потужності, який дозволяє легко керувати температурою нагріву залежно від потреб вашого рецепту.
Електрична плита "Domotec MS-5821" - відмінне рішення для дому, кемпінгу чи офісу. Надійна, зручна та доступна за ціною. Купуйте її прямо зараз і насолоджуйтесь зручністю приготування ваших улюблених страв!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Секція для посуду | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Годинник | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴




