-17%

Світлодіодний вуличний прожектор Flood Light 10W 6500К 220V IP66
190 ₴
157,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52592
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор имає герметичну конструкцію, підходить для вуличного підсвічування різних культурних об'єктів, фасадів будівель, рекламних конструкцій, вітрин магазинів, алей, фонтанів і паркових зон. Світлодіоди миттєво вмикаються й вимикаються, не мерехтять у процесі роботи. Пристрій вирізняється підвищеним терміном експлуатації.
Характеристики
Характеристики
| Клас якості | Стандарт |
| Клас захисту | IP66 |
| Габаритний розмір, мм | 100х80х26 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Температура світла | 6500 К |
| Світловий потік | 1800 Лм |
| Робоча напруга | 165-265 V |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Потужність | 10 Вт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 10 Вт |
| Робоча напруга (В) | 165-265 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157,70 ₴




