Якісний органайзер для кабелів, дротів, карт пам'яті та всіх інших аксесуарів для електропристроїв. Виріб має 2 відділення на блискавці, безліч відділень і петель для зберігання необхідних аксесуарів. Кейс для кабелів та електроніки з петлею для рук, із сірого меланжевого матеріалу, на блискавці.
Він виготовлений із міцного та водонепроникного матеріалу, що забезпечує надійний захист електроніки.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер 300D
- Розмір: 27 х 20 х 10 см.
- Вага: 0,4 кг
- Сірий колір
- Застібається на двосторонню блискавку.
- Ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 27 см |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для дрібниць |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴








