
Клейові мишоловки набір 5 штук липка пастка для щурів та мишей Bound Trap
381 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010744-Yellow
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пастка для мишей, характеристики:
- Тип: клейова пастка;
- Кількість у пакунку: 5 шт.;
- Розмір у складеному вигляді (Д/Ш/В): 21х16х1 см;
- Розмір у розкладеному вигляді (Д/Ш/В): 21х32х0.5 см;
- Клейова пастка призначена для гризунів — мишей, щурів тощо;
- Підходить для використання в приміщенні: будинок, готель, офіс та інше;
- Тип паковання: поліетиленова;
- Країна-виробник: Китай
Липка мишоловка, комплектація:
- Липка мишоловка 5 шт.;
- Поліетиленове паковання.
Клейова пастка для мишей
Набір клейових пасток для мишей Bound Trap (Mouse Trap Rat Glue) містить 5 високоефективних пасток, призначених для боротьби з гризунами.
Ці клейові пастки для мишей і щурів надійно утримують гризунів завдяки міцному клею. Пастки прості у використанні, безпечні та підходять для домашнього та професійного застосування. Клейка пастка для мишей і щурів забезпечує надійний захист вашого будинку від небажаних гостей.
Клейові пастки для гризунів — ідеальне рішення для підтримання чистоти й порядку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Щури, Миші, Гризуни |
| Зона дії | 10 кв.м |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Механічний |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴






