-17%

Великий килимок для миші ігрова поверхня чорна Razer 4 900x300x3мм
328 ₴
272,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52461
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для мишки Razer R4 — це аксесуар, який зробить вашу роботу або гру за комп'ютером зручнішою й ефективнішою.
Він виготовлений із якісного синтетичного матеріалу. Розміри килимка 90х30х0.3 см. Спеціальна гумова основа килимка не дає змогу йому ковзати, навіть якщо ви активно рухатимете мишкою килимок залишатиметься на місці.
Килимок покритий мікро структурованим шаром, метою якого є захист ніжок мишки та продовження терміну її експлуатації.
Ще однією особливістю цього килимка є оригінальний принт. Зображення якісно нанесене на поверхню аксесуара, не стирається й не втрачає своєї чіткості з часом користування.
Він виготовлений із якісного синтетичного матеріалу. Розміри килимка 90х30х0.3 см. Спеціальна гумова основа килимка не дає змогу йому ковзати, навіть якщо ви активно рухатимете мишкою килимок залишатиметься на місці.
Килимок покритий мікро структурованим шаром, метою якого є захист ніжок мишки та продовження терміну її експлуатації.
Ще однією особливістю цього килимка є оригінальний принт. Зображення якісно нанесене на поверхню аксесуара, не стирається й не втрачає своєї чіткості з часом користування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал поверхні | Гума |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 49073 |
| Гарантія | 1 місяць офіційної гарантії від магазину |
| Розміри | 900 x 400 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272,24 ₴





