
Новорічний нічник на батарейках в дитячу настільний маленький світильник XMAS WDL-23005
634 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010700-Other
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний нічник, характеристики:
- Матеріал: пластик, скло;
- Розмір: 15х9х4 см;
- Працює від 2 батарейок типу ААА (не входять до комплекту);
- Колір: білий із бронзою;
- Картонне паковання.
Новорічний нічник настільний
Нічник на батарейках XMAS WDL-23005 в білому кольорі з бронзовими акцентами — це новорічний світлодіодний нічник, який стане прекрасним доповненням для дитячої кімнати.
Він ідеально підходить для створення затишної атмосфери перед сном, забезпечуючи м'яке та приємне освітлення. Цей гарний нічник на батарейках зручно розмістити в спальні або дитячій, а його стильний дизайн чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Він підходить як для дівчаток, так і для новонароджених.
Подаруйте своїй дитині комфорт і спокій із цим чудовим нічником!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | скло, пластик |
| Багатобарвне підсвічування | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма світильника | Інша |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴





