-11%

Пляшка-дозатор для масла та оцту 300 мл, скляна, з розпилювачем, біла
375 ₴
332 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1010697-White
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пляшка-дозатор для масла та оцту 300 мл, скляна, з розпилювачем, біла
Пляшка-дозатор для масла — це зручний кухонний аксесуар, який дозволяє рівномірно розподіляти масло або оцет під час приготування їжі. Ємність об'ємом 300 мл виготовлена зі скла та оснащена зручним розпилювачем.
- Об'єм: 300 мл
- Матеріал: скло, пластик
- Колір: білий
- Призначення: для масла, оцту, соусів
Переваги:
- Рівномірне розподілення масла чи оцту
- Економне використання продукту
- Стильний дизайн та зручне використання
- Легко миється та підходить для багаторазового застосування
Ця пляшка-дозатор для масла та оцту стане незамінним помічником на кухні, допомагаючи у приготуванні салатів, страв на грилі чи випічки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 220 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Для рідких продуктів |
| Тип | Спрей |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴






