
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-202, двоканальний + акумулятор GreeLite 18650 Li-ion 5800 mAh
730 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3000241-TOP-2
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядное устройство LiitoKala Lii-202, двухканальное + аккумулятор GreeLite 18650 Li-ion 5800 mAh
Комплект зарядного устройства и аккумулятора – отличное решение для быстрой и безопасной зарядки.
- Бренд зарядки: LiitoKala
- Модель: Lii-202
- Количество каналов: 2
- Совместимость: NiMH, NiCd, Li-ion, LiFePO4
- Функция PowerBank: есть
- USB-выход: 5V 1A
- Вход: DC 5V 2A
Аккумулятор GreeLite 18650
- Тип: Li-ion
- Ёмкость: 5800 mAh (реальная около 775 mAh)
- Напряжение: 3.7V
- Размер: 65×18 мм
- Вес: 44 г
Комплектация:
- Зарядное устройство LiitoKala Lii-202
- Аккумулятор GreeLite 18650
- Кабель USB
- Упаковка
С этим комплектом вы получите универсальное зарядное устройство и надежный аккумулятор для повседневного использования.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | Захист від перезаряду |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Напруга зарядки | 4.2 В |
| Напруга живильної мережі | 5 В, 220 В |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Типорозмір акумулятора | 26650, 18350, AAA, 14500, 18650, AA, 16340 |
| Струм заряду | 2 А |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Маса | 0.08 кг |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴










