
Сумка через плече чоловіча EDC 6 л Комо дубок, водонепроникна тканина, з системою Molle
351 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010423-Other-5
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка через плече чоловіча EDC 6 л Комо дубок, водонепроникна тканина, з системою Molle
Міцна чоловіча сумка через плече — практичне рішення для повсякденного використання, туризму, міських прогулянок та активного відпочинку. Сумка об’ємом 6 літрів виготовлена з міцної тканини Oxford 600D, має водонепроникне покриття PU та оснащена системою Molle для навішування додаткового спорядження.
- Колір: Комо дубок
- Матеріал: тканина Oxford 600D з PU-покриттям
- Об’єм: 6 літрів
- Розміри: 28×21×12 см
- Вага: 0.38 кг
- Регульований плечовий ремінь: 80–130 см
- Містить планшет 7”
- Система Molle, липучка Velcro, пластикові пряжки, подвійні блискавки
Комплектація:
- Сумка
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴







