
Сушка для посуду на раковину з нержавіючої сталі рожева 23*37 см Kitchen Drainboard
128 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010650-Pink
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сушіння на мийку характеристики:
- Матеріал: неіржавка сталь, гума;
- Розмір: 37х23 см;
- Кількість прутів: 12;
- Розбірна конструкція.
Сушарка посуду на раковину комплектація:
- Сушилка;
- Поліетиленове паковання.
Сушарка для посуду
Сушарка для посуду над раковиною Kitchen Drainboard Рожева 23x37 см — це практичне рішення для компактної кухні.
Ця сушарка для посуду на мийку дає змогу ефективно організувати простір, розміщуючись над раковиною. Сушарка для посуду над раковиною забезпечує зручне стікання води та легко встановлюється. Підходить для використання в малогабаритних кухнях.
Сушарка для посуду на мийку проста в догляді та стане стильним доповненням вашої кухні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Ні |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴






