
Каструля електрична блакитна дорожня електрокаструля маленька на 1.5 л Cooking Pot YS-402 600W
648 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2009574-LightBlue
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрокаструля з функцією чайника
Електрокаструля з функцією чайника — це прекрасне кухонне пристосування, яке дає змогу готувати корисну їжу та гарячі напої. Електрична каструля стане в пригоді в кожному домі, а особливо в місцях, де немає газу.
Цю електрокаструлю зручно брати із собою в поїздки, відрядження, на дачу, в офіс. Ви завжди зможете приготувати собі що-небудь смачненьке та корисне! Компактні розміри, легка мийка та функціональність роблять цю каструлю незамінною в умовах браку газу.
Електрокаструля, характеристики:
- Тип: електрична каструля;
- Колір: блакитний;
- Матеріал: неіржавка сталь, пластик;
- Об'єм: 1.5 л;
- Потужність: 600W;
- Працює від: мережі 220V 50Hz;
- Діаметр каструлі (без ручки): 17 см;
- Розмір (повністю): 17х23х12.5 см;
- Довжина кабелю: 77 см;
- Вага товару: 640 г;
- Країна-виробник: Китай;
- Тип паковання: картонна.
Електрокаструля з функцією чайника, комплектація:
- Каструля "Cooking Pot YS-402";
- Інструкція (англ. мовою);
- Картонне паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішнє покриття | захисний лак |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота каструлі без кришки | 20 см |
| Висота каструлі з кришкою | 23 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.5 л |
| Ручка | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Одношарове |
| Товщина стінок посуду | 2 мм |
| Колір | Блакитний |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.64 кг |
| Діаметр під кришку | 17 см |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 мм |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Глибина | 125 мм |
| Длина сетевого шнура | 0.77 |
| Індикатор нагрівання | Немає |
| Індикатор роботи | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Немає |
| Ручки, що не нагріваються | Да |
| Від'єднуваний шнур живлення | Да |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Прогумовані ніжки | Немає |
| Змінні форми | Немає |
| Таймер | Немає |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина | 230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴








