Топ продаж

Зарядний пристрій LiitoKala Lii-S2, для акумуляторних батарей 18650, AA, AAA, універсальна зарядка
598 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010640-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-S2, для акумуляторних батарей 18650, AA, AAA, універсальна зарядка
LiitoKala Lii-S2 – універсальне зарядне рішення для акумуляторів різних типів.
Характеристики:
- Тип акумуляторів: 18650, AA, AAA та інші
- Захист: від перегріву та перезаряду
- Формат: інтелектуальна зарядка
- Компактні розміри
Комплектація:
Переваги:
- Швидка та безпечна зарядка
- Підходить для різних типів акумуляторів
- Зручний формат для дому і подорожей
- Інтелектуальна система захисту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | Захист від перезаряду |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Напруга зарядки | 4.2 В |
| Напруга живильної мережі | 5 В, 220 В |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Типорозмір акумулятора | 26650, 17500, 18350, AAA, 14500, C, 18490, Інший, 18650, AA, 16340, 17670, 10440, 18500 |
| Струм заряду | 2 А |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Маса | 0.125 кг |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴






