Топ продаж
-15%

Зволожувач повітря ультразвуковий, аромадифузор з підсвіткою, чорний, 180 мл
509 ₴
430,75 ₴
- В наявності
- Код: 1010637-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зволожувач повітря ультразвуковий, аромадифузор, з підсвіткою, Flame Aroma Diffuser, чорний, 180 мл
Flame Aroma Diffuser – стильний зволожувач з ефектом полум’я і функцією ароматизації.
Характеристики:
- Тип: ультразвуковий зволожувач
- Ємність резервуара: 180 мл
- Колір: чорний
- Розмір: 17х10х7 см
- Довжина кабелю живлення: 80 см
- Вага: 360 г
- Функція підсвітки
Комплектація:
- Зволожувач повітря
- Кабель
- Картонна упаковка
Переваги:
- Ультразвукова технологія зволоження
- Ефект полум’я з підсвіткою
- Функція ароматизації приміщення
- Тиха робота – підходить для дитячої кімнати
- Стильний сучасний дизайн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Об'єм резервуара для води | 0.18 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Рекомендований об'єм приміщення | 15 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Ні |
| Ароматизація | Так |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Ні |
| Озонування | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.36 кг |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430,75 ₴







