Топ продаж
-15%

Лампа проекційна з ефектом заходу сонця від павербанку Atmosphere Sunset Lamp
531 ₴
449,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1010605-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Закатна лампа, характеристики:
- Матеріал: пластик, скло;
- Висота: 28-38 см;
- Висота підставки: 1.5 см;
- Ширина підставки: 10 см;
- Ширина лампи: 7.5 см;
- Діаметр лінзи: 5 см;
- Довжина кабелю: 56 см;
- Працює від USB;
- Вага: 300 г;
- Пульт ДК.
Лампа захід сонця, комплектація:
- Лампа;
- Пульт ДК;
- Картонне паковання.
Лампа, яка імітує захід сонця
Лампа захід сонця Atmosphere Sunset Lamp — проєкційна лампа з ефектом заходу сонця, що створює затишну атмосферу в будь-якому приміщенні.
Лампа-захода імітує м'яке світло сонця, що заходить, надаючи інтер'єру романтичного та розслаблювального вигляду. За допомогою пульта можна легко керувати параметрами лампи, змінюючи інтенсивність і колір освітлення. Лампа-захода фото з TikTok, лампа імітація заходу, лампа заходу сонця й лампа, яка робить захід — все це про Atmosphere Sunset Lamp.
Ідеально підходить для спальні, вітальні або фотосесій, вона стане стильним елементом вашого інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 380 мм |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Діаметр | 100 |
| Довжина | 380 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Стекло |
| Спрямоване світло | Да |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Светоотдача | 7 лм/Вт |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Встановлення | Настінна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (основа) | Чорний |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449,25 ₴









