Топ продаж
-15%

Комплект неонових стрічок LED NEON 2×5 м, жовта та синя, з блоком живлення і пультом
1 310 ₴
1 108,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3000224-TOP-2
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект неонових стрічок LED NEON 2×5 м, жовта та синя
Характеристики:
- Довжина стрічок: 2×5 м
- Колір: жовтий та синій
- Матеріал: силікон
- Живлення: 220V → 12V (блок живлення у комплекті)
- Керування: пульт
- Призначення: декоративна підсвітка
Комплектація:
- 2 неонові стрічки LED
- 2 блоки живлення
- Пульт дистанційного керування
- Упаковка
Комплект LED NEON стане чудовим рішенням для створення яскравого інтер’єру, підсвітки стелі, кухні або декоративного оформлення кімнати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 5000 мм |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодний неон |
| Кут свічення | 180 град. |
| Колір світіння | Жовтий |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Довжина шнура живлення | 0.85 м |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Режим роботи | Статичний |
| Тип харчування | Мережа |
| Упаковка | Котушка |
| Колір шнура живлення | Чорний |
| Колірна гамма | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 108,50 ₴











