Топ продаж

Адаптер мережевий Awei C9, USB блок живлення, чорний
- Матеріал: пластик
- Розмір: 62.6 × 39 × 25.9 мм
- Колір: чорний
- Вихід: USB, 5V 2.4A
- Вага: 36 г
- Упаковка: картонна
Переваги:
-
>Компактні розміри зручно для подорожей
- Стабільна і безпечна зарядка пристроїв
- Захист від перенапруги та перегріву
- Універсальна сумісність з USB-пристроями
Адаптер мережевий Awei C9 — практичний і надійний USB блок живлення для щоденного використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awei |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Ні |
| Вид | Адаптер |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 62.6 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 12 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴







