
Сумка для самокату або велосипеда пластикова велосипедна сумка Baisk 204G 26*12*8 см
619 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52003
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка для самокату або велосипеда пластикова велосипедна сумка Baisk 204G 26*12*8 см
Якісні матеріали та конструкція.
Сумка має жорсткий каркас.
Швидкий і надійний монтаж на ременях.
Структура: 1 основний відсік
Розмір (мм): 260 х 120 х 80
Колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 26 см |
| Висота | 12 см |
| Ширина | 8 см |
| Колір | Чорний |
| Особливості велосумки | Стійкість до забруднень |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴






