Топ продаж
-15%

Блок живлення EP-TA800, мережевий адаптер 25 Вт, чорний
275 ₴
232,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1010560-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення EP-TA800, мережевий адаптер 25 Вт, чорний
Характеристики:
- Матеріал: пластик
- Колір: чорний
- Потужність: 25 Вт
- Інтерфейс: USB
- Розмір: 8×4,4×2,6 см
- Упаковка: картонна коробка
Комплектація:
- Блок живлення
- Картонна коробка
Переваги:
- Швидке та стабільне заряджання
- Потужність 25 Вт
- Компактний дизайн для подорожей
- Надійна якість виконання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Адаптер |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 80 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 25 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232,75 ₴






