-15%

Міні-вентилятор ручний TX268 зелений, на акумуляторі з підставкою для телефона
356 ₴
301,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1011018-Green-4
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні-вентилятор ручний TX268 зелений, на акумуляторі з підставкою для телефона
TX268 — це зручний та компактний міні-вентилятор, який подарує приємну прохолоду де завгодно. Завдяки вбудованому акумулятору він працює автономно, не потребуючи розеток чи довгих проводів.
Характеристики:- Матеріал: пластик
- Тип живлення: акумулятор
- Кількість швидкостей: 3
- Потужність: 1.5 Вт
- Кабель USB-microUSB: 10 см
- Вага: 130 г
- Діаметр лопатей: 7 см
- Розмір вентилятора: 17×9×7 см
- вентилятор
- підставка
- кабель
- упаковка
Портативний вентилятор TX268 має зручну підставку, тож його можна використовувати як настільний пристрій. До того ж, підставка дозволяє розмістити на ній смартфон, перетворивши вентилятор на міні-станцію відпочинку.
Ідеально підходить для офісу, поїздок, черг, відпочинку на природі чи просто спекотного дня в місті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 70 мм |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 1.5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.13 кг |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301,25 ₴





