Електрична подушка з підігрівом 40х30см Ruhhy 24887
Безпечно використовувати - електрична подушка оснащена системою захисту від перегріву та автоматичного відключення, що забезпечує повну безпеку під час використання.
Подушка швидко нагрівається - Килимок має функцію швидкого нагріву, завдяки чому готовий до використання лише за кілька хвилин.
Простий у використанні - завдяки дисплею та простому пульту з 3 кнопками інтуїтивно зрозуміло та зручно навіть для людей похилого віку
Матеріал приємний на дотик - подушка виготовлена з м'якого і приємного на дотик матеріалу підвищує зручність використання.
Підходить для різних частин тіла - подушка м'яка та гнучка, що дозволяє її використовувати на спині, руках, суглобах чи інших болючих місцях.
Знімає біль – теплова терапія ефективний для розслаблення м'язів, поліпшення кровообігу та зменшення болю, що допомагає полегшити ревматичні захворювання та невралгії.
Машинне прання - після від'єднання кабелю килимок можна прати в пральній машині при температурі 30 ° С, що полегшує підтримання чистоти
10-ступінчасте регулювання температури - можливість встановлення відповідної температури від 30 - 35 - 40 - 45 - 50 - 55 - 59 - 63 - 66 - 70 градусів
Таймер з автоматичним вимкненням - дозволяє встановити час роботи 45, 90 або 120 хвилин, потім пристрій автоматично вимикається, забезпечення безпеки та енергозбереження
Стьобана конструкція - запобігає переміщенню нагрівальних елементів, що забезпечує рівномірний розподіл тепла.
Довгий кабель - загальна довжина кабелю 200 см (60 см від подушки до пульта, 140 см від пульта до вилки), завдяки цьому подушку можна використовувати навіть у місцях, віддалених від розетки
Міцний - подушка виготовлена з якісних матеріалів та розрахована на тривале використання, гарантує надійність на довгі роки.
Елегантна, барвиста коробочка - килимок упакований в естетичне упакування, що робить його ідеальним ідея подарунку для всіх, хто цінує комфорт та практичні рішення
Характеристики подушки:
відповідає європейським стандартам
безпечний
таймер з автоматичним вимкненням
швидке нагрівання
знімає біль
зручний матеріал
стьобана конструкція
зручний пульт з дисплеєм
довгий кабель
прання при 30°C
елегантна, барвиста коробочка
колір: сірий
температура нагріву: 30 - 70 градусів
потужність: 85 Вт
3 режими часу нагріву: 45 - 90 - 120 хвилин
автоматичне вимкнення через 90 хвилин
10 рівнів нагріву: 30/35/40/45/50/55/59/63/66/70 градусів
розміри: 40 х 30 см
довжина кабелю: 2 м
вага: 0,391 кг
вага в упаковці: 0,485 кг
зовнішній матеріал: поліефірне волокно, інше: АБС-пластик
внутрішній матеріал: бавовна, решта: поліестер
Включено:
подушка
пульт дистанційного керування з кабелем
барвиста упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RUHHY |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 400 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 40 см |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Максимальна температура нагріву | 70 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Машинне прання | Так |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴











