Пенал - це важливий аксесуар для школярів і студентів. Завжди зручно скласти ручки, олівці та інші канцелярські дрібниці в одне місце і не витрачати час на пошук потрібної речі. Пенал з міньйоном виглядає яскраво, модно і весело. Всередині пенала знаходяться відділення, в які зручно розфасувати все канцелярське приладдя.
Характеристики:
- Матеріал: шкірозамінник;
- Розмір (Д/Ш/В): 22х12х5 см;
- Застібка на блискавці;
- Вага: 0.1 кг
Увага: олівці та інші канцелярські приналежності в комплект не входять!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 22 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал виготовлення | Шкірзамінник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴







