Швабра з віджиманням Титан Твістер зробить прибирання в будинку приємним і легким заняттям! Насадка на швабру Titan Twister Mop зроблена з мікрофібрового волокна, завдяки чому швабра захоплює всі види бруду і ретельно очищає поверхні. Ця технологія мікрофібри настільки ефективна, що вам навіть не потрібно використовувати миючі засоби або інші шкідливі хімічні речовини при чищенні - просто використовуйте воду!
Переваги:
- Зручна довжина ручки;
- Микрофибровая насадка витримують до 500 циклів прання;
- Ви можете використовувати суху насадку або вологе для різних видів прибирання;
- Плоский дизайн швабри Титан Твістер Моп добре підходить для використання під меблями, побутовою технікою;
- Відмінно підходить для чищення плитки, мармуру, кераміки, фарфору, вінілу, дерева, ламінату, поверхні стін;
- Зручна система віджимання, при якій ви не пачкаете руки;
- Немає необхідності в дорогих шкідливих миючих засобах - просто використовуйте воду;
Технічні характеристики:
- Матеріал: високоякісний пластик, нержавіюча сталь;
- Матеріал насадки: мікрофібра;
- Вага: 1,5 кг;
- Висота ручки: 130 см;
- Колір: блакитний;
- Розмір насадки (микрофибровой) 13Х35 см
Комплектація: швабра з віджиманням Титан Твістер, насадка з мікрофібри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація відром | Немає |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Наявність механізму віджиму | Є |
| Основне призначення | Для підлоги |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота насадки | 35 см |
| Довжина ручки | 130 см |
| Ширина насадки | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал ручки | неіржавка сталь/пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






