Хочете здивувати гостей на святі? Полюбляєте розважатися і танцювати? Тоді Вам неодмінно сподобається світлодіодна диско-куля.
Це найкращий вибір для свят! За допомогою такого виробу дружня вечірка або дитяче свято стануть незабутніми. Чудо-кулька розфарбовує приміщення в червоний, блакитний і зелений колір.
Світлодіоди загоряються то позмінно, то разом, постійно рухаючись.

Світлодіодна диско-куля - суперваріант для проведення дитячих заходів, адже світлодіоди, на відміну від лазера, безпечні для зору.
Виріб можна використовувати як на рівній поверхні, так і повісити його (є отвори для кріплення на стіну).
Характеристики:
- Матеріал: пластик;
- Висота диско-кулі: 16 см;
- Діаметр основи: 18 см;
- Довжина шнура живлення: 90 см;
- Світломузика: немає;
- Режим одного світіння: немає;
- Автоматична зміна кольорів: є;
- Кольори світіння: різнокольоровий, синій, червоний, фіолетово-зелений;
- Працює від мережі (220 В);
- Дисплей: немає;
- Режим керування з пультом: немає;
- Колір: чорний;
- Вага: 450 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 450 г |
| Довжина шнура живлення | 0.9 м |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴






