Галогеновий обігрівач складається з одного або декількох нагрівальних елементів - фламентинів. Фламентин складається зі сплаву 14 різних металів і виділяє випромінювання інфрачервоного діапазону. Дзеркальна поверхня, яка розміщена позаду фламентинів, унеможливлює нагрівання корпусу.
Галогеновий обігрівач нагріває не відразу все приміщення, він спрямовує тепло на людей і предмети за допомогою безпечних інфрачервоних променів. Інфрачервоне випромінювання обігріває всі непрозорі предмети, що розміщені в кімнаті, і які можуть передавати своє тепло у кімнату.

Переваги галогенних обігрівачів:
- Не потрібне прогрівання, починають працювати моментально;
- Спрямоване обігрівання, тому зігріє Вас швидше, оскільки не витрачає зайве тепло;
- Досить невеликої потужності;
- Можна вмикати на відкритих площах, у сирих приміщеннях;
- Максимально пожежобезпечний.
Галогенові обігрівачі застосовують для опалення:
- жилих приміщень;
- офісів;
- терас;
- балконів;
- відкритих веранд;
- басейнів;
- споруджуваних об'єктів;
- гаражів тощо.
Характеристики:
- Потужність: 1200 Вт;
- Максимальна площа обігрівання: 8 м2;
- Захист від перенагрівання;
- Режими роботи: обігрівання;
- Тип обігрівача: галогеновий;
- Ширина: 22 см;
- Висота: 45 см;
- Вага: 2 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wellamart |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 8 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Галогенний |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Колір корпусу | чорний-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴





