Приготувати смачну випічку та потішити свою сім'ю домашніми ласощами дуже зручно із силіконовими формами для випікання Капкейк Сікрет.
Переваги Капкейк Сікрет:
- Можливість приготування домашніх десертів із начинкою й без неї.
- Привабливий вигляд випічки: акуратна форма, немає пригорілої скоринки.
- Можливість використання за високої температури нагрівання духовки та в мікрохвильовій печі.
- Безпека та нешкідливість для здоров'я.
- Зручність і простота догляду.
- Екологічна чистота матеріалу.
Форми для випікання Капкейк Сікрет — це універсальні, практичні, зручні помічниці на кухні, що дають змогу готувати за різними рецептами та завжди бути впевненим у гарному результаті. Капкейк Сікрет можна використовувати без додаткового використання олії та жиру для змащування. Наявність отвору для води гарантує ніжність і соковитість десертів.
Характеристики:
- Матеріал: силікон;
- Загальний розмір (Д/Ш): 28х18.7 см;
- Діаметр готового капкейка: 8.2 см;
- Колір: червоний;
- Вага: 0.35 кг.
Комплектація Капкейк Сікрет:
- Велика силіконова форма — 1 шт.;
- Форми-стакани для випікання кексів — 6 шт.;
- Склянки для начинки — 6 шт.;
- Інструкція з використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 82 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення форми | Для кексу |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Кругла |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 187 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴



