-15%

Акумуляторний настільний міні вентилятор на підставці, вентилятор юсб Білий
388 ₴
328,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1010927-White
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор настільний Х3, характеристики:
- Тип: Портативний настільний вентилятор;
- Живлення: Від акумулятора 18650 (1 шт. у комплекті);
- Кількість швидкостей: 5;
- Потужність: 2–5 Вт;
- Діаметр лопатей: 9 см (від краю до краю);
- Розмір вентилятора: 16 × 14 × 4 см;
- Розмір упаковки: 16 × 14 × 5 см;
- Вага: 180 г;
- Інтерфейс зарядки: USB Type-C;
- Довжина кабелю: 10 см.
Мінівентилятор на акумуляторі, комплектація:
- Вентилятор;
- Кабель живлення;
- Аккумулятор 18650;
- Паковання.
Портативний вентилятор на акумуляторі Х3
Портативний настільний вентилятор Desktop Stand Fan — це надійний помічник у спекотливу погоду. Завдяки вбудованому акумулятору 18650 і можливості заряджання через USB Type-C, він працює автономно та не вимагає постійного під'єднання до мережі. Це робить його чудовим вибором як вентилятор на акумуляторі, бездротовий вентилятор або навіть мінівентилятор для подорожей.
Попри компактний розмір, пристрій видає стабільний потік повітря й має аж 5 швидкостей, щоб ви могли вибрати комфортний режим. Зручна підставка дає змогу використовувати його як вентилятор настільний удома, на роботі або в дорозі. Дуже добре підходить для охолодження невеликих приміщень або персонального використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 9 мм |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.18 кг |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328,25 ₴









