
Ручний пилосос на акумуляторі, бездротовий маленький пилосос Золотистий
1 380 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010685-Gold
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Маленький пилосос характеристики:
- Тип: маленький пилосос;
- Ультрафіолетове випромінювання;
- Об'єм контейнера: 250 мл;
- Номінальна потужність: 100 Вт;
- Вбудований акумулятор ємністю: 1500 мА·год;
- Потужність всмоктування: 8000 Па;
- USB-заряджання: 12 В;
- Колір: чорно-фіолетовий;
- Розміри: 240х110х120 мм;
- Вага: 925 г.
Мініпилосос для дому комплектація:
- Пилосос;
- Кабель живлення;
- Інструкція;
- Паковання.
Портативний пилосос Acarid Remover
Ручний пилосос Acarid Remover Золотий — це компактний і потужний помічник для швидкого прибирання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.25 л |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна щітка | Немає |
| Вага | 0.9 г |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Дисплей | Немає |
| Защита от падения со ступеней | Немає |
| Кількість програм прибирання | 1 |
| Кількість щіток у комплекті | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Визначення ступеня забруднення | Немає |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Програмування за днями тижня | Немає |
| Режими руху | назад-вперед |
| Сигнал під час застрягання | Немає |
| Сигнал розряджання акумулятора | Немає |
| Система виявлення перешкод | Немає |
| Стан | Нове |
| Таймер | Немає |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Функція пам'яті | Немає |
| Ширина | 240 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴








