
Універсальний ключ тріскачка 7-19 мм, тріскачка з універсальною головкою, торцева головка
235 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010849-Silver
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тріскачка з універсальною головкою, характеристики:
- Матеріал: нержавіюча сталь;
- Довжина головки: 53 мм;
- Діаметр головки зовнішній: 26 мм;
- Кількість штифтів: 54 шт;
- Хід штифтів: 10 мм;
- Довжина тріскачки: 175 мм;
- Адаптер для дриля або шурупокрута;
- Блістерне паковання.
Універсальна тріскачка
Тріскачка з універсальною головкою підходить для роботи з кріпленням різних розмірів, включно з головками на 10, 13, 17 і 19 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Квадрат | 1/4" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Немає |
| Розмір max | 17 мм |
| Розмір min | 7 мм |
| Тип інструменту | торцева головка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴






