
Швидке заряджання для телефону з кабелем XO CE05 PD30W+QC3.0 Type-C to Lightning Чорна
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010836-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Блочок для заряджання телефона, характеристики:
- Модель: CE05;
- Матеріал: пластик;
- Колір: чорний;
- Розмір: 7х3х3 см;
- Вага: 50 грамів;
- Довжина кабелю Type-C to Lightning: 1 м;
- Вихідна напруга та сила струму на роз'ємі DC: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A;
- Вихідна напруга та сила струму на роз'ємі USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A;
- Потужність: 30 Вт (виміри на різних пристроях і кабелях можуть відрізнятися від заявленого виробником);
- Підтримка швидкого заряджання PD Charge, Quick Charge 3.0.
Мережевий зарядний пристрій комплектація:
- Блочок CE05;
- Кабель Type-C to Lightning;
- Паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Адаптер |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 70 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 30 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴






