ТОВАР ТИЖНЯ

Нічник сонячна система, світильник 3D Кришталева куля в дитячу від юсб
318 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010631-Other-2
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Нічник у дитячу 3D, характеристики:
- Матеріал: скло, дерево;
- Тип:
- Куля із сонячною системою всередині.
- Висота: 7.5 см;
- Ширина: 6 см;
- Працює від USB;
- Вага: 350 г;
- Довжина кабелю: 90 см;
- Картонне паковання.
Дитячий світильник нічник
Світильник-нічник 3D "Хрустальний Куля із сонячною системою всередині" — це унікальний декоративний аксесуар, який подарує затишок і чари вашому дому.
Цей led-нічник у формі кришталевої кулі із зображенням сонячної системи всередині стане стильною прикрасою спальні, дитячої кімнати або вітальні. М'яке світлодіодне освітлення створює розслаблювальну атмосферу, яка ідеально підходить для сну або відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Багатобарвне підсвічування | Ні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4600К |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | МДФ |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга живлення | 5В |
| Напруга мережі | П'ять |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Нічник |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма світильника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 350 г |
| Висота | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 60 |
| Довжина | 75 |
| Длина сетевого шнура | 0.9 |
| Довжина шнура | 0.9 |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴







