
Аромадіффузор Aroma Diffuser IN2-500D, з підсвіткою, резервуар 500 мл, з набором ефірних олій
1 219 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010809-Other
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Аромадіффузор Aroma Diffuser IN2-500D
Електричний аромадіффузор з резервуаром 500 мл та підсвіткою. У комплекті набір з 8 ефірних олій і пульт керування.
Характеристики:
- Модель: IN2-500D
- Тип: аромадіффузор, зволожувач повітря
- Ємність резервуара: 500 мл
- Потужність: 12 Вт
- Колір: білий
- Вага: 770 г
- Розмір: 20,3×17,8×17,5 см
- Підсвітка: 7 кольорів
Комплектація:
- Аромадіффузор IN2-500D
- 8 ефірних олій
- Зарядний пристрій
- Пульт керування
- Інструкція
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Об'єм резервуара для води | 0.5 л |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для дитячої кімнати |
| Рекомендований об'єм приміщення | 15 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Ароматизатор |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Ні |
| Ароматизація | Так |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Ні |
| Озонування | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Ні |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 203 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 219 ₴








