
Штатив-трипод для фото та відеозйомки, тринога для телефону 183 см C10
1 031 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52676
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Професійний штатив-трипод C10 заввишки до 183 см — це універсальний пристрій, що ідеально підходить для знімання селфі, відеоконтенту, а також для професійних фотосесій. З цим штативом ви зможете легко та якісно відбити кожен момент, чи то активні подорожі, блогінг або просто сімейні заходи. C10 — це ідеальний вибір для всіх, хто цінує якісні світлини та відео, даючи можливість сфотографувати кожен момент стильно та легко.
Особливості:
- Універсальне застосування: підходить для різних умов запису, забезпечуючи стабільність і якість знімків.
- Телескопічний стрижень: Довжина штатива в розкладеному вигляді досягає 183 см, а в складеному стані лише 36.5 см, що робить його зручним для транспортування.
- Інтегрована тринога: Ніжки завдовжки 26.5 см забезпечують надійну стійкість.
- Тримач смартфона: Максимальна ширина до 8,5 см дає змогу надійно закріпити пристрій і точно позиціювати його горизонтально або вертикально.
- Пульт Bluetooth: Багатофункційний пульт дає змогу керувати камерою на відстані до 10 метрів, забезпечуючи зручність використання.
Характеристики:
- Довжина в розкладеному вигляді: 183 см
- Довжина в складеному вигляді: 36.5 см
- Довжина ніжок: 26.5 см
- Максимальна ширина тримача для смартфона: до 8 см
- Поворот тримача: Горизонтально, вертикально
- Робоча відстань пульта дистанційного керування: 10 метрів
- Батарейка для пульта: CR2032
- Підтримка ОС: Android 4.4 і вище; iOS 5.1 і вище
- Матеріал ручки: ABS-пластик, алюміній
- Вага: 380 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.38 кг |
| Довжина у складеному стані | 365 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна висота штатива | 1830 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031 ₴



