Машинка для стриження DSP 90258 має чотири насадки. Вони дадуть змогу домогтися потрібного типу та форми стриження. Водночас ви можете регулювати довжину стрижки за допомогою насадок починаючи від 1,5 мм і збільшувати її до 9 мм і ручного важеля на самій машинці.
Машинка працює от сети. Досить просто під'єднати її до найближчої розетки, і ви можете нею користуватися. Всі печіння надійно захищені під міцним і стильним корпусом, який має гарний дизайн і невеликі габарити.
Переваги:
Машинка працює от сети. Досить просто під'єднати її до найближчої розетки, і ви можете нею користуватися. Всі печіння надійно захищені під міцним і стильним корпусом, який має гарний дизайн і невеликі габарити.
Переваги:
- Невеликі габарити;
- Ергономічна форма;
- Різні насадки для стриження;
- Работа от сети.
- Роз'єм живлення: 2-контактний (круглі ніжки);
- Тип: машинка для стриження волосся;
- Потужність: 3 Вт;
- Напруга: AC100-240V ~ 50 / 60HZ;
- Матеріал леза: неіржавка сталь;
- Тип живлення: від мережі 220.
- Машинка.
- Насадки — 4 шт.
- Насадки леза — 3 шт.
- Паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 9 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 49254 |
| Гарантія | 1 місяць офіційної гарантії від магазину |
| Комплектація | Машинка. Масло. Щітка для очищення. Насадки — 4 шт. Насадки леза — 3 шт. Паковання. |
| Харчування | Мережа |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Тип управління | Кнопкове |
| Тип встановлення довжини | Зйомні насадки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 741 ₴





