Сушіння на мийку характеристики:
- Матеріал: неіржавка сталь, гума;
- Розмір: 37х23 см;
- Кількість прутів: 12;
- Розбірна конструкція.
Сушарка посуду над раковиною комплектація:
- Сушилка;
- Поліетиленове паковання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Ні |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴







