
Електроковдра двоспальна байкова 2 режими ковдра з підігрівом BITEK BT-2109 150*180 см
988 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52487
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ковдра з обігрівом Premeum Class BITEK виготовлене з надзвичайно м'якої та приємної на дотик плюшевої тканини. Нагрівальні елементи розподілені так, щоб забезпечити швидке та рівномірне нагрівання ковдри. Пориньте в комфортне тепло цього великого укривала (150 х 180 см), щоб позбутися холоду за будь-якої погоди.
Переваги:
Переваги:
- Терморегулятор з трьома температурними режимами
- Швидке нагрівання
- Світловий індикатор нагрівання
- Система захисту від перегрівання
- Матеріал — м'який і дихаючий
- Виробник: BITEK
- Тип: Електро простирадло
- Потужність: 130 W
- Джерело живлення: мережа
- Розміри: 150 x 180 см
- Матеріал: неткане полотно
- Кількість температурних режимів: 2
- Регулювання температури: перемикач
- Час нагрівання до робочої температури: 7 хв
- Пульт керування: є
- Клас захисту: II
- Вага в упаковці: 1.5 кг
- Електропростище
- Перемикач
- Подарункове паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BiTEK |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Час нагріву | 7 хв |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 150 см |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 1.5 г |
| Тип | Електричні ковдри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 988 ₴





