-36%

Тортівниця кругла керамічна зі скляною кришкою Crystal 8х18 см
1 560 ₴
995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14538
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тортівниця з кришкою
Тортівниця з кришкою виготовлена зі скла та кераміки. Тортівниця круглої форми з ручкою чудово впорається із завданнями зберігання і транспортування кондитерських виробів довгастої форми.
Характеристики:
- Тип: тортівниця з кришкою
- Матеріал кришки: скло
- Матеріал підставки: кераміка
- Форма: кругла
- Колір: білий із прозорим
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло |
| Наявність кришки | Так |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 8Х18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴


