
Повербанк Borofone BJ19A 20000 mAh, черный, с адаптером 67W AR-9169 и кабелем
1 302 ₴
- Нет в наличии
- Код: 3000245-TOP-2
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Повербанк Borofone BJ19A 20000 mAh, чорний, з адаптером 67W AR-9169 та кабелем
Характеристики адаптера:
- Модель: AR-9169
- Потужність: 67 Вт
- Колір: білий
- Матеріал: пластик
- Роз’єм: USB
- Вихідна потужність: до 67W
Характеристики повербанка:
- Модель: Borofone BJ19A
- Ємність: 20000 mAh
- Номінальна ємність: 15000 mAh
- Колір: чорний
- Підтримка паралельної зарядки та віддачі
- Розмір: 14×7×2.5 см
- Вага: 0.5 кг
- Кабель: 30 см
Комплект Borofone BJ19A з адаптером AR-9169 67W — це сучасне рішення для швидкої та надійної зарядки. Він підходить для смартфонів, планшетів та ноутбуків, забезпечуючи високу продуктивність та зручність у будь-яких умовах.
- Велика ємність 20000 mAh
- Швидка зарядка 67W
- Компактний та стильний дизайн
- Універсальний кабель у комплекті
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 2 мА |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети |
| Количество заряжаемых устройств | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Набор переходников | Нет |
| Особенности | Быстрая зарядка |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 302 ₴











