
Ракетка від комарів помаранчева електромухобійка на акумуляторі Rechargeable Mosquito Hitting
328 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010633-Orange
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мухобійка електрична на акумуляторі, характеристики:
- Тип: Електрична мухобійка;
- Розмір (Д/Ш/В): 51х21х4 см;
- Матеріал (основний): пластик/метал;
- Вага: 230 г;
- Джерело живлення: вбудований акумулятор, що перезаряджається;
- Тришарова сітка;
- Країна-виробник: Китай;
- Тип паковання: поліетиленове паковання;
Внимание! Не торкайтеся металевої частини електромухобійки під час роботи!
Ракетка від комарів, комплектація:
- Електрична мухобійка;
- Поліетиленове паковання.
Електрична мухобійка
Ракетка проти комарів Rechargeable Mosquito Hitting Swatter Жовтогаряча з білою ручкою — ефективний засіб для боротьби з комахами.
Ця електромухобійка знищує мух і комарів одним ударом. Обладнана перезаряджуваною батареєю, що забезпечує тривалу роботу та зручність використання. Компактна та легка, електрична мухобійка підходить для використання вдома, на дачі або в подорожах. Стати вільними від комах за допомогою цієї надійної електричної мухоловки.
Мухобійка електрична — ваш ідеальний помічник у боротьбі з настирливими шкідниками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 230 г |
| Довжина | 510 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 210 мм |
| Матеріал корпусу | Метал — пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від метеликів/метеликів, Від комарів, Від літаючих комах, Від мошок, Від мух |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴






