Топ продаж
-15%

Зарядка для телефону з кабелем чорна мережевий адаптер для заряджання смартфона USB-TYPE C 25W
403 ₴
341 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1010557-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний для телефона Характеристики:
- Матеріал: пластик;
- Колір: чорний;
- Роз'єми: USB-TYPE C;
- Розмір: 8х4х2.5 см;
- Довжина кабелю: 95 см;
- Потужність: 25 Вт (заявлено виробником);
- Заміри потужності: 29W, 35W, 25W для різних ґаджетів;
- Картонне паковання.
Заряджання для телефона
Отримайте нашу ультрашвидку зарядку для телефона з кабелем USB-TYPE C 25W Black Edition для надійного та швидкого заряджання вашого смартфона.
Наш мережевий адаптер — це компактний і потужний пристрій, який забезпечує стабільне живлення вашому телефону в будь-який час. Сумісний із більшістю смартфонів та інших пристроїв з USB-портом, цей блок живлення ідеально підходить для використання вдома, в офісі або в подорожах. Із заряджанням USB-TYPE C 25W Black Edition ви можете зарядити свій телефон швидко й безпечно.
Не залишайте свій телефон без заряду — придбайте нашу зарядку прямо зараз і залишайтеся завжди на зв'язку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Адаптер |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 80 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 25 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип | Мережевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341 ₴






