
М'яка іграшка антистрес Гусак-обіймусь великий 130 см іграшка плюшева обіймашка
943 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010506-White
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Іграшка гусака обіймиться, характеристики:
- Матеріал: поліестер, синтепух;
- Довжина: 130 см;
- Ширина: 77 см;
- Розмір тулуба: 45х35х25 см;
- Вага: 640 г;
- Поліетиленове паковання.
М'яка іграшка-антистрес гусака, обіймусь
Представляємо до вашої уваги гігантську м'яку іграшку-антистрес — Гусак-обіймась!
Цей м'який плюшевий гусак розміром 130 см стане невіддільною частиною вашого дому, приносячи радість і задоволення як дітям, так і дорослим. З його допомогою ви зможете зняти стрес і розслабитися після довгого дня. Великий гусак-обіймач — чудовий подарунок для близьких і друзів. Здивуйте їх і створіть затишну атмосферу у вашому домі.
Купуйте цю м'яку іграшку гусака прямо зараз і насолоджуйтеся її теплом і затишком!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 640 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 130 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Синтепух |
| Стан | Новий |
| Прання | Немає |
| Тип іграшки | Іграшка антистрес |
| Колір | Білий |
| Ширина | 77 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943 ₴






